Archiwizowane tu RZECZY są wypadkową moich pomysłów i mojego GUSTU. Od jakiegoś czasu pochłania mnie pasja filcowania, więc są to głównie rękoczyny z czesanką, jedwabiem i filcem w tle. Z chęcią poznam opinię na ich temat, więc nie krępuj się i pozostaw tu swój komentarz!!!

sobota, 20 lutego 2010

Tango retro

Za oknem wciąż czarno i biało, więc i natchnienie czarne i białe... Przedstawiam dwie broszki w stylu retro filcowane na sucho.


Kwiatki trzy
Prawie Kameaw tle historyczny już linoryt autorstwa młodszej córyJak na chwilę wyszło słoneczko to i inne kolory w ręce mi wpadły.

Na początek brąz z kolorowymi akcentamiZmiana techniki i znów mokra robota.

Żółtko ze szpinakiemPomarańczowy granatI na koniec pastelowa wiosnaJak dobrze mieć prawie dorosłą córkę - piszę posta w oczekiwaniu na obiad. Będzie coś z kurczaka. Mniam... :-)

4 komentarze:

  1. Piękne kwiaty wyrastają spod Twojej igły. Szczególnie ten ostatni, pastelowy - cudo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dorosłe córki bywają bardzo wygodne;)Kwiatki świetne! Ściągnę sobie od Ciebie kolorystykę ostatniego przy najbliższej okazji;)Czarno białe broszki tez super, szczególnie ta pierwsza.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dłubię te kwiatki i dłubię a śnieg pomalutku topnieje i topnieje :-) Dziękuję za miłe słowa. Widzę, że ostatni kwiat zachwyca - nie dziwota, to pewnie zasługa włókien jedwabiu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!