Archiwizowane tu RZECZY są wypadkową moich pomysłów i mojego GUSTU. Od jakiegoś czasu pochłania mnie pasja filcowania, więc są to głównie rękoczyny z czesanką, jedwabiem i filcem w tle. Z chęcią poznam opinię na ich temat, więc nie krępuj się i pozostaw tu swój komentarz!!!

poniedziałek, 3 stycznia 2011

Leniwy początekWłaściwie nie mam nic ciekawego do powiedzenia, poza tym, że minął już kolejny Sylwester i nawet Nowy Rok, zupełnie nie wiadomo kiedy i dni stawać się mają coraz dłuższe - HURRA!!! Może będzie więcej czasu na małe przyjemności? Myślę, że taką małą przyjemność sprawiłam pewnej miłośniczce dzieł Gustava Klimta - moja okrojona wersja Drzewa Życia, jako talizman na dobry rok.Dobrego Roku wszystkim życzę!!!


Kolejną przyjemność sprawiłam podniebieniom - zainspirowana przepisem filcowej mistrzyni Beaty Jarmołowskiej, zamieszczonym o tu, upichciłam "Jarmołowskie Kieszonki" ze schabu - Lady Gaga takie coś ubrałaby na siebie, ja wolę to zjeść, tym bardziej, że smakowite :-)
I jeszcze jedna przyjemność - przed chwilą dokonałam zgłoszenia do udziału w konkursie na Blog Roku - moje szanse oceniam bardzo mizernie, ale kto nie gra, ten nie wygrywa! Jeśli więc podoba się Wam to co tu prezentuję, zachęcam Was do oddania głosu na Rzecz Gustu , szczegóły podam w swoim czasie.
Jak na leniwy początek roku to by było na tyle...

5 komentarzy:

 1. Zagłosuję na Twój blog:)Ja nie staję do rywalizacji, za cienkam;))) Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zagłosuję na pewno - już się uzależniłam :-) A Twoja wersja Drzewa Życia sprawiła nie małą lecz ogromną przyjemność!
  Miłośniczka już nie tylko Klimta, ale i Twojej twórczości

  OdpowiedzUsuń
 3. beautiful feltblog!!!
  bye,
  monica / filz-t-raum.ch

  OdpowiedzUsuń
 4. Jednak tez się zgłosiłam:) A co tam, pewnie,że marne szanse, ale co mi tam. Kategorie tylko sobie inną wybrałam , bo i bardziej do mojego kapryszenia pasuje;) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. kieszonki jarmołowskie?? - mniam ciesze sie ze smakowalo i zycze zwyciestwa. -serdecznosci - gaja

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!