Archiwizowane tu RZECZY są wypadkową moich pomysłów i mojego GUSTU. Od jakiegoś czasu pochłania mnie pasja filcowania, więc są to głównie rękoczyny z czesanką, jedwabiem i filcem w tle. Z chęcią poznam opinię na ich temat, więc nie krępuj się i pozostaw tu swój komentarz!!!

sobota, 5 stycznia 2013

Lepiej późno niż wcaleWiem, że pewnych rzeczy nie da się nadrobić - nie dogoni i w sto koni dnia, który przeminął - mam jednak nadzieję, że mi wybaczycie i teraz przyjmiecie jak najserdeczniejsze życzenia na ten rok - oby zdrowie Wam zawsze dopisywało, a marzenia się spełniały!

Świąteczne wspomnienie


Jakby to było chwilkę temu, a choinka już się sypie niemiłosiernie.

Goście, wspólne biesiadowanie, kolęd przy akompaniamencie akordeonu śpiewanie, sylwestrowa zabawa - nie było kiedy złapać za aparat i uchwycić detale.

Noworoczna pocztówka


Jak łatwo się domyślić, zabawa była przednia i do samego rana :-)

Jeszcze przed świętami zdążyłam uturlać dwa szale - pierwszy to powtórka retro, choć wiadomo, że nic dwa razy się nie zdarza.


szal/nunofilc/shawl/nunofeltDo następnego wykorzystałam apaszkę po cioci Frani, na własny użytek oczywiście (o cioci wspomniałam kiedyś tu). Nie wiem czy szal przeżyje tyle lat, ile ta apaszka ma już za sobą. Szal prezentuje Zocha - Mikołaj zostawił ją dla mnie pod choinką. Szkoda, że Zocha ma tak mało życia w sobie, bo jednak na żywym ludziu prace prezentują się zdecydowanie lepiej.


 szal/nunofilc/shawl/nunofeltJeszcze raz życzę Wam wszystkiego dobrego i dziękuję, że do mnie zaglądacie, zostawiając tyle miłych słów!!!
5 komentarzy:

 1. Niezwykłe jest to przenikanie wzorów i kolorów. Piękności !

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku Kinga.Życzę zdrowia i nieustającej weny,szałowych inspiracji oraz czasu na realizację pomysłów.Szale piękne a w szczególności pierwszy z nich bardzo mi się podoba.
  A co do manekina,to niezwykle praktyczna pomoc ,zawsze dostępny,zawsze ma czas i jest gotowy do zdjęć.Ma wiele atutów ale żaden z manekinów nie odda gracji z jaką prezentuje wyroby Twoja wspaniała modelka :))),pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne prace!!!
  Dobrego roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok:) Niech Ci się pięknie filcuje, albo jeszcze piękniej, chociaż to chyba niemożliwe:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!