Archiwizowane tu RZECZY są wypadkową moich pomysłów i mojego GUSTU. Od jakiegoś czasu pochłania mnie pasja filcowania, więc są to głównie rękoczyny z czesanką, jedwabiem i filcem w tle. Z chęcią poznam opinię na ich temat, więc nie krępuj się i pozostaw tu swój komentarz!!!

piątek, 5 marca 2010

Przekaż dalej

Dziś będzie krótko, ale na specjalny temat. Jakiś czas temu ponownie zostałam wyróżniona, za co szczerze dziękuję Kaprysi. To miło wiedzieć, że moje prace podobają się nie tylko mnie, i że ktoś docenia moje pasje, i że w dodatku mogę kogoś inspirować.Długo rozmyślałam komu przekazać pałeczkę w tej niekończącej się sztafecie uznania. Jest tyle blogów, które podziwiam i na które często zaglądam, ale one przeważnie mają już chyba wszystkie możliwe wyróżnienia. Musiałam zastosować inny klucz, a że z natury oszczędna jestem, wybrałam :


blog Małgorzaty "Z Malarstwem na Ty" - za bajeczne, pastelowe prace
oraz blog Flory "Laboratorium Flory" - za cudowne odzwierciedlanie natury


Taki prezent na Dzień Kobiet !!!
I na tym koniec okolicznościowego posta.

2 komentarze:

  1. A ja właśnie w podobnej sprawie do Ciebie :) W związku z tym, że bardzo podobają mi się Twoje prace i lubię tu zaglądać zapraszam serdecznie do mnie po odbiór wyróżnień - www.agawphotography.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ogromnie za wyróżnienie! Ostatnio przyglądam się twoim broszkom na artpublice,są śliczne!! Pięknie dobrane kolorki,bardzo mi sie podobają.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!