Archiwizowane tu RZECZY są wypadkową moich pomysłów i mojego GUSTU. Od jakiegoś czasu pochłania mnie pasja filcowania, więc są to głównie rękoczyny z czesanką, jedwabiem i filcem w tle. Z chęcią poznam opinię na ich temat, więc nie krępuj się i pozostaw tu swój komentarz!!!

poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Pomiędzy latem a jesienią

Oj, ta jesień nadchodzi chyba szybciej niż byśmy chcieli! Ja bardzo proszę o jeszcze choć odrobinę słonecznych dni!!! Pomalutku trzeba wyciągać rzeczy, w które można się opatulać. Uknułam sobie w głowie pomysł na ciepły szal, ale na razie jest on nadal w fazie projektu niewykonanego. Przyznam się, że ta moja głowa pojemna jest, bo niezrealizowanych projektów tkwi w niej parę.
Ale jeden z nich zakończył się niedawno sukcesem. To szal, który łączy w sobie barwy lata i jesieni - jest tam żółć słońca i rudbekii, i fiolet śliwek, i skrawki białych obłoczków, i brązy w odcieniach kasztanów. Kilka cekinów błyszczy jak krople porannej rosy albo deszczu.

Szal z czesanki jedwabiu (nunofelt) w całej swej rozciągłościI szal skotłowany niecoI jeszcze dwa drobiazgi - poszłam jeszcze raz w llookowe kwiatki, bo spodobało mi się ich stalowe "olinkowanie". Kolorystyka modna tej jesieni - barwy maskujące żeby nie powiedzieć wojskowe.

Wisior
Naszyjnik
Za chwilę trzeba będzie wpaść w rytm roku szkolnego - koniec laby ...

A tymczasem pada......deszcz, deszcz w Cisnej... - jak tego słucham od razu lepiej odbieram deszcz,
choć nie jestem w Cisnej!6 komentarzy:

 1. Tym czasem leje (((( i chłodno, ale w kartonach czesanka w kolorach ciepła i jak dobrze piszesz - pomysły w głowie )))
  Szal bardzo ładny! i na pewno ciepły!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny szal. Bardzo ciekawa forma
  Wydobywaj te pomysły, które się lęgną w głowie, na światło dzienne, bo przyjemnie się na twoje dzieła patrzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja lubię jak tak pada. Zamknęłam się w swoim królestwie, czytam, i filczę i nie wiem co jeszcze...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam Cię do zabawy blogowej:) Szczegóły za chwil kilka na moim blogu. Pozdrawiam filcowo.

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne prace:)ciekawe zestawienia kształtów i kolorów filcu, filc daje wielkie możliwości a Twoje prace są tego przykładem:)pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny naszyjnik, bardzo mi przypadł do gustu. Tworzysz bardzo ciekawe rzeczy !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!