Archiwizowane tu RZECZY są wypadkową moich pomysłów i mojego GUSTU. Od jakiegoś czasu pochłania mnie pasja filcowania, więc są to głównie rękoczyny z czesanką, jedwabiem i filcem w tle. Z chęcią poznam opinię na ich temat, więc nie krępuj się i pozostaw tu swój komentarz!!!

niedziela, 24 marca 2013

Rzecz gustu rzecz jasna


Spodobało mi się szkicowanie wełną. Ostatnie projekty uważam za szczególnie udane, co też potwierdzają Wasze miłe komentarze :-) Ale nie byłabym sobą gdybym nie "zakombinowała". Zmusił mnie do tego brak czesanki w odcieniu soczystej zieleni. Za oknem zieleni również brak, a rok temu o tej porze na grządce zielenił się już szczypiorek...
Poszukałam zatem innego rozwiązania i tym razem jest niby podobnie, a jednak zupełnie inaczej. Przypomina mi to akwarelę.

Wiosenna akwarelaNo i która opcja Wam się bardziej podoba - witraże z poprzednich dwóch postów czy akwarela? Sama nie mogę się zdecydować, bo to rzecz gustu rzecz jasna :-)
 
Spokojnych przygotowań do świąt Wam życzę :-)

8 komentarzy:

 1. Kolejny bajkowy szal. Straszliwie mi się podbają twoje prace:)
  zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bym się nie mogła zdecydować :). Wszystkie cudne!

  OdpowiedzUsuń
 3. O mamuniu... chyba nie umiem wybrać. One wszystkie są cudne jak marzenie. Zdolniacha z Ciebie!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jaka piękność -ten nowy szal!
  Oczywiście podobają m się wszystkie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciężki wybór który z nich wybrac a nawet wręcz nie jest to niemożliwe!Wszystki z tej serii są bardzo wyjątkowe i śliczne:)pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. A życzenia świąteczne rymowane to kiedy będą?

  OdpowiedzUsuń
 7. O Mateńko jaki cudny, że mnie zatkało :))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za przemiłe słowa :-) Ten tydzień obejdzie się raczej bez kolejnego szala, a czy rymowanki będą? Zamarzły gdzieś na razie, albo spod śniegu nie mogą się wydostać :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!